Про форумні дискусії

Модераторы: Георгий, Yara, mozg

Про форумні дискусії

Сообщение squid » 23 июл 2012, 10:44

Шановне панство, я з сумом дивлюсь на те, як зовсім незначними зусиллями атмосфера на нашому ресурсі здатна істотно погіршитись. Дозволю собі нагадати декілька простих думок:

1. Дискусія можлива лише за умови взаємної поваги сторін до аргументів один одного.
2. Справжня повага може бути лише заслуженою.
3. У окремих випадках повага може бути надана новачку / невідомій особі авансом. Один-два рази, більше не варто.
4. Бажання залишити за собою останнє слово (довести опонентові, що не заслужив на повагу, свою точку зору) не конструктивне -- ми взагалі нікому нічого тут не зобов'язані, то ж не ведіться на "ви мені все таки дайте відповідь!".

І жити стане набагато легше -- поодинокі тролі швидко вчахнуть, якщо їх не годувати; ну а на випадок заходу злагодженої команди провокаторів ми маємо модераторів і "Смітник" (куди частина флейму вже вичищена, за що моя особиста велика подяка). Якщо важко бачити провокації і не відповідати на них -- ось просте технічне рішення.
# Андрій Пopoxняк, СК "Практика"
squid
Модератор

Клуб: Практика
Оружие: 12к, 20к, 7.62х39, .223, .22LR

Re: Про форумні дискусії

Сообщение BlackHawk76 » 23 июл 2012, 10:46

Согласен и поддерживаю коллегу
While we r flying, soldiers r still alive (c). Black Hawk helicopters
BlackHawk76

Сообщение Георгий » 23 июл 2012, 11:17

Підтримую! А то, користуючись мобільним інтернетом в Іспанії, доводиться багато часу приділяти вичищеню лайна з форуму. До речі, вперше довелося викидати до Смітника так багато флуду, офтопу та іншого багна.
Наш форум завжди вирізнявся толерантністю, поміркованістю до інших думок, приязністю і доброзичливістю. Не дамо перетворити його у клоаку. Виявляйте стриманість у спілкуванні з тролями!
Георгий
Модератор

Клуб: ССК Практика
Оружие: Сайга 7,62, Вепрь-12, CQ-A Norinco

Сообщение Oleksandr Zinchenko » 23 июл 2012, 11:41

squid, ти правий, друже, чуть більше ніж повністю! :)
squid писал(а):І жити стане набагато легше -- поодинокі тролі швидко вчахнуть, якщо їх не годувати
- 100 відсотків. Я не реагую на висловлювання таких "персонажів".
Oleksandr Zinchenko

Сообщение Den4ic » 23 июл 2012, 13:34

+1 не кормить тролей!

Печально было смотреть на обсуждение темы ФСУ и во что это все выросло. Все блин взрослые дядьки и опускаются до такого.

Обидно что был упущен момент руководством и мы разделились внутри самих себя :(

Тем более что большинство пришло сюда от любви к оружию (и можно даже сказать что мы братья по оружию или увлечению), и до чего мы снизошли.....
Den4ic

Сообщение ШАМАН » 23 июл 2012, 20:11

squid
Андрей, полностью тебя поддерживаю.
Именно из за озвученных тобой причин, я перестал активно писать на форуме, кроме как в судейском разделе. Учить взрослых людей такту и выдержки у меня нет времени, а борьба в грязи не относится к моим любимым видам спорта.
Скажу больше, и не у меня одного такое мнение.
Il mio nome è Александр Шимченко. Sono tiratore.
Со спортом не надо дружить, спортом надо заниматься!
ШАМАН

Клуб: ТАКТИК

Сообщение squid » 24 июл 2012, 11:05

ШАМАН, головне -- не брати участь у боротьбі в багнюці (крім вкрай рідких випадків). А що стосується дорослих людей -- то от у мене іноді є час та натхнення на таке, зараз і розпочнемо.

Шановне панство, щоб тема даремно не простоювала, я планую виносити сюди на огляд помічені мною випадки тролингу та інших небажаних методів дискусії.

Як не треба дискутувати №1

На цілком коректно побудований вислів:
Интерес к руководству в лице этого самого "мы" (даже пропустив мимо ушей "истерические призывы" и "свержение власти") падает практически до нуля

отримано відовідь:
Уважаемый, для тех кто на бронепоезде - можно подробнее? У кого интересу пал до нуля? Если лично у Вас - было бы невредно это рямо описать. Если это группа товарищей - стоит наверное уточнить от имени кого вы пишете в стиле "есть мнение, что вас нужно расстрелять" - образный пример

У першому реченні вжито формально ввічливе звернення, але в такій конотації, що більш схожа на оклик "эй, уважаемый!" на темній вулиці, після якого шанси отримати в пику вельми значні (особисто я уникаю використовувати російською це звернення без імені або ж хоча б групової назви, як от "уважаемый стрелок"). Потім йде інтонована вимога пояснити і без того очевидний факт в кого ж впав інтерес до нуля (кожен дописувач висловлює власну думку, якщо не вказано інше), і під кінець "образний приклад" який ледь-ледь не дотягує до Godwin's law.
# Андрій Пopoxняк, СК "Практика"
squid
Модератор

Оружие: 12к, 20к, 7.62х39, .223, .22LR

Вернуться в Неформальное общение