Вибірковий перегляд форуму

Ответить
Сообщение
Автор
Аватара пользователя
squid
Модератор
Сообщения: 1782
Зарегистрирован: 17 ноя 2011, 10:05
Стрелковый клуб: Практика
оружие: 12к, 20к, 7.62х39, .223, .22LR
Откуда: Київ

Вибірковий перегляд форуму

#1 Сообщение squid » 12 дек 2013, 11:59

Колеги, останнім часом все частіше звучать скарги на те, що форум перетворюється на барахолку та політсмітник, заходити сюди вже не в радість, а вишукувати тематичні постинги посеред вищезгаданого -- важко. Просять вжити якихось заходів для полегшення життя...

Дякувати розробникам phpBB та Andrey Zhuravlev є технічна можливість (і ми знаємо про неї) відбирати для перегляду непрочитані постинги лише з вибраних розділів форуму. Робиться це через спеціальний URL для пошукової системи форуму (приклад для розділів "Украинские соревнования", "Зарубежные соревнования", "CIM"):

Код: Выделить всё

http://ipsc.in.ua/search.php?search_id=unreadposts&fid[]=43&fid[]=26&fid[]=37
Легко побачити, що у всій цій абракадабрі значущими для нашої мети є елементи "&fid[]=XX", де XX -- номер потрібного розділу, у наведеному прикладі це 43, 26, 37 (номер розділу можна взнати так: навести на його назву мишку, зкопіювати URL, там знайти "?f=XX", записати це число). На жаль, я не маю можливості вбудувати на титульну сторінку лінк "Непрочитанные профильные сообщения"; але кожен може зробити це сам для себе! А саме: зформувати потрібний URL з переліком номерів розділів, які бажано читати; зберегти цей URL у закладках броузера і надалі заходити на форум по такій закладці.
► Показать
Сподіваюсь, що мені вдалось більш-менш пояснити що і як робити; якщо будуть питання (або ж прохання зконструювати пошуковий URL для такого-то набору розділів) -- пишіть тут, постараюсь оперативно відповідати.


# Андрій Пopoxняк, СК "Практика"

Ответить

Вернуться в «Неформальное общение»