В березні “ КРАЩИЙ СТРІЛЕЦЬ 2018 ”

Модераторы: Loup-garou, Mihalych

Ответить
Сообщение
Автор
Аватара пользователя
Пётр
Сообщения: 147
Зарегистрирован: 03 мар 2013, 22:21
оружие: АКМ

В березні “ КРАЩИЙ СТРІЛЕЦЬ 2018 ”

#1 Сообщение Пётр » 04 янв 2018, 16:33

В березні на полігоні Національної гвардії під Київом буде проведено змагання “ КРАЩИЙ СТРІЛЕЦЬ 2018 ” В змаганнях беруть участь команди. Команда складається з трьох учасників . Змагання проводяться за правилами Всеукраїнської федерації прикладних стрілецьких видів спорту. Змагання мають декілька етапів, а саме:
-Індивідуальні стрілецькі навички в особистому заліку. Тут ми маємо п’ять вправ для карабіну та чотири вправи для пістолету, які стріляє кожен учасник команди. За підсумком всіх дев’яти вправ матимемо турнірну таблицю в особистому та в командному заліку. Переможці будуть відзначені призами та дипломами.
-Дуельний турнір. Вісім кращих стрільців індивідуальної першості будуть змагатись на дуелях. Дуель буде проводитись з використанням снайперської гвинтівки, карабіну і пістолета. За підсумком дуельних матчів визначаємо переможців. Також переможці будуть відзначені призами та дипломами.
-Стрілецько-тактична вправа-завдання для малих тактичних груп. Вправу-завдання буде побудовано у вигляді марафону. Де кожній команді буде запропоновано виконання завдання для перевірки спеціальних навичок, та стрілецької майстерності. А саме ведення вогню із карабіну та пістолету , в різноманітних ситуаціях. Та злагодженості колективних дій групи. Переможці в цій номінації також будуть відзначені призами та дипломами.
-За підсумками усіх трьох етапів змагань будуть визначені переможці в командному заліку.
Змагання буде проведено в п'ятницу та суботу (числа будуть пізніше).Тільки 10 команд.
Вложения
ТАКТИКО-СТРІЛЕЦЬКЕ ЗАВДАННЯ.docx
(120.94 КБ) 44 скачивания
ДУЕЛЬНИЙ ТУРНІР.docx
(64.98 КБ) 60 скачиваний
ПІСТОЛЕТНІ ВПРАВИ.docx
(117.96 КБ) 53 скачивания
АВТОМАТНІ ВПРАВИ.docx
(133.74 КБ) 62 скачивания


Проти будь-якої влади! Воля або смерть!

Ответить

Вернуться в «Украинские соревнования»